Cariere

Reprezentant medical

Candidatul ideal

  • Experienta relevanta in promovare servicii medicale, minim 1 an,
  • Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor, necesare implementarii strategiilor de dezvoltare,
  • Motivatie,
  • Persuasiune,
  • Bune abilitati de planificare si organizare,
  • Abilitati de negociere si comunicare,
  • Persoana motivata, dinamica, proactiva si orientata catre rezultate,
  • Cunostiinte relevante de MS OFFICE,
  • Permis de conducere.

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Implementarea planurilor si strategiilor companiei la nivel local,
  • Respectarea termenelor limita prin finalizarea proiectelor conform strategiei,
  • Implementarea obiectivelor de promovare si vânzari si urmarirea realizarii acestora,
  • Implicarea puternica in realizarea obiectivelor propuse,
  • Reprezentarea imaginii companiei in relatia cu clientii locali si nationali,
  • Promovarea in mod etic a serviciilor companiei,
  • Stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii,
  • Raportarea activitatii proprii cat si a concurentei,
  • Comunicare constructiva cu toate departamentele companiei,
  • Managementul responsabil al teritoriului cat si a resurselor alocate.

Beneficii

  • pachet salarial competitiv,
  • colectiv tanar, implicat si foarte motivat.

Va rugam sa aplicati aici:

Atașează CV* (Max. 10 MB):

* câmpuri obligatorii